Jak získat úlevy na „vejšce“

Přišli jste jako diabetici na univerzitu? Nevíte, jaké máte výhody oproti zdravým studentům? Čtěte dále. Máte zrovna jako já problémy se zkouškami? Stresujete se před nimi a máte z toho pak slušné hyperglykémie?

Nedávnou jsem objevila jednu možnost, jak vyzrát na učitele. Myslím, že nejen u nás slouží při škole centrum pro postižené. ZAJDĚTE tam! Řeknou Vám, co máte udělat, aby jste dostali více termínů na zkoušky, mohli si je odložit (pozor, prý se to netýká zápočtů) a vůbec získali ještě nějaké ty další výhody, jako rozvolněné studium apod. Vyplníte nějakou žádost a ta se pošle děkanovi (či někomu jinému). Ten ji s největší pravděpodobností schválí (musíte mít ale ještě dobrý posudek od svého ošetřujícího lékaře).

Jeho vyjádření přijde na katedry a vy se jím pak můžete ohánět. Ale opět upozorňuju. Využívat jen v opravdu nejnutnějším případě, učitelé takovéto studenty opravdu milují:-). Samozřejmě, že pokud jste to jako já zjistili v posledním ročníku (či někomu jinému). Ten ji s největší pravděpodobností schválí (musíte mít ale ještě dobrý posudek od svého ošetřujícího lékaře). Jeho vyjádření přijde na katedry a vy se jím pak můžete ohánět. Ale opět upozorňuju. Využívat jen v opravdu nejnutnějším případě, učitelé takovéto studenty opravdu milují:-).

Samozřejmě, že pokud jste to jako já zjistili v posledním ročníku („My to každoročně posíláme na všechny katedry, aby to vyvěsily,“ slyším udivený hlas), tak máte chuť někoho vyhodit z okna. V tomto případě se potvrzení dá využít, aby jste nemuseli platit roky studia, které překračujete (i když v mém případě to neuznali).

Sdílet:

Také by se vám mohlo líbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..